Výroba vlastní bižuterie


Vyrobit si doma vlastní šperky, to již dnes není žádný problém, postačí jen trocha té šikovnosti a trpělivosti. Jedině pokud budete trpěliví, můžete se naučit pracovat s různými materiály a vyrábět z nich dokonalé a krásné kousky, které pak budou zdobit vaše tělo nebo interiér domácnosti. Materiál na výrobu bižuterie je běžně dostupný v elektronických obchodech, můžete zkusit například oblíbené stránky dvojice Luděk a Jitka Anebotak.cz, které se orientují právě tímto směrem. Nabídnou vám nejen komponenty pro výrobu, ale také radu, která přijde vždycky vhod.

Chirurgická ocel

Při výrobě bižuterie se dnes již běžně používají drahé kovy, jako je zlato nebo stříbro, ovšem ty jsou dosti nákladné, proto můžete zvolit chirurgickou ocel, která se svými vlastnostmi téměř drahým kovům vyrovná. Z chirurgické oceli je možné vyrobit jakýkoliv šperk a vykazuje se především dlouhou životností, nedochází k rezivění. Právě proti korozi byla chirurgická ocel vytvořena. Může ovšem zdobit i nejrůznější předměty a prvky designu domácnosti.

Anebotak- kreativní dvojice

Právě obrazové rámy jsou vhodným objektem, na kterém se naučíte aplikovat dekorace. Lze použít například cínování, nebo písmomalbu, což je ovšem výsada spíše odborníků a umělců, ale nezoufejte, můžete se to poměrně snadno naučit, stačí navštívit dílnu Anebotak, která se nachází v Železném Újezdě. Pokud se rozhodnete pro tuto návštěvu, rozhodně neprohloupíte. Anebotak, tato kreativní dvojice vám představí nejlepší materiály, naučí vás s nimi pracovat a to vše v čistě nekomerčním duchu.

Nejpěknější interiéry

Buďte také kreativní, nebojte se ruční práce, může to být velmi užitečné. Jednak vás tato činnost baví, zaženete nudu a hlavně si můžete velmi levně a vlastními silami ozdobit domácnost a jakýkoliv interiér.

Anebotak.cz nabízí komplexní dekorace interiérů, návrhy i realizace a také malířské služby.

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený