Vyměníme polité klávesnice od macbooků


Jste zákazníky firmy Apple? Vlastníte Macbook, iPhone či iPad? A máte jakýkoliv problém? Pak neváhejte, a ozvěte se nám. Jsme odborníci na systém Apple, a našim zákazníkům pomáháme řešit jakékoliv problémy, které s ním souvisejí. Jsou to například poškozené displeje, či polité klávesnice od mabooků, ale i poškozené disky v imacu a macbooku, čištění počítače, nastavení převodů dat, propojení systémů, instalace či zálohování. S tím vším a mnohem více problémy se na nás klidně obracejte. Vyřešíme problém přímo u vás doma, co nejrychleji, a efektivně.

Rychlá záchrana dat z disku

Potřebujete rychlou záchranu dat z disku? Není problém, s námi se vše vyřeší k vaší spokojenosti. Navíc, pokud se stanete členy VIP Mac klubu, zajistíme vám opravy do 24 hodin, s nonstop servisem, a plnou podporou pro všechny Apple výrobky. Opravíme váš počítač bez zbytečných časových prodlev a dlouhého čekání. Pokud máte nečekaný problém, a potřebujete jej opravdu řešit bez čekání, a závisí na tom vaše další práce, jsme ti praví, na které se obrátit. Rovněž vám doporučíme kroky co nejlepší a nejúčinnější prevence, abyste zabránili případným dalším vzniklým potížím.

Individuální péče o naše zákazníky

Pro naše zákazníky dokážeme zajistit kompletní služby a výběr Apple produktů zcela na míru. Pomůžeme vám přímo ve vaší firmě nebo ve vaší domácnosti, tak, aby vám produkty co nejlépe sedly a dobře sloužily. Instalujeme počítače i příslušenství, spolu se softwarem. Pokud chcete přejít z klasického PC na Mac, a potřebujete počáteční rady a podporu, poradíme vám s výběrem, nejlepším nastavením a instalacemi. Zaškolíme vás ohledně produktů Apple a jejich používání. Provádíme podnětná školení pro firmy i jednotlivce. Zaškolíme vás v aplikacích i jejich ovládání, a program upravujeme na míru našim posluchačům.

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený