V Řecku se nudit nebudete


Milujete adrenalin? Více a více turistů v průběhu dovolené vyhledává činnosti, na které jinak nemají moc času. Téměř celý rok prosedí v kanceláři za počítačem a tak se není čemu divit, že čas volna chtějí strávit jinak, než jen opět sezením na pláži v lehátku. Jste to i vy, kteří nemají v úmyslu během dovolené jen tak nečině ležet na pláži? Pak je tu pro vás nabídka činností, které můžete zkusit právě v Řecku. Další informace o řeckých letoviscích jsou k nalezení např. zde.

Češi se obvykle věnují na dovolené turistice. Takovým turistům Řecko poskytuje horské túry a výšlapy do hor dosahujících výšky až 2000 metrů. Kochat se pak mohou úchvatnými pohledy na řeckou krajinu pod nimi, která jim doslova leží u nohou. Častým přáním zahraničních turistů je vystoupat na Olymp, starobylé sídlo bohů. Nejen Olymp, ale celé Řecko je protkáno turistickými trasami skrze panenskou přírodu.

Adrenalin vám stoupne v žilách během sjezdu nejdelší řecké řeky Pinios. Na raftovém člunu se pohybuje asi 4 až 8 osob, přičemž jeden z nich je instruktor. Záleží na vás, jakou obtížnost si vyberete. Zda patříte mezi začátečníky, nebo si troufnete těžší sjezd. Tato zábava vás vyjde asi 40 Euro na osobu.

V posledních letech se velmi oblíbenou činností stal offroad. Že jste o této činnosti neslyšeli? Jde v podstatě o celodenní dobrodružný výlet v terénních autech. Auto vám přistaví až k hotelu a vy budete řidičem této potvory. Celý den pak můžete prožívat adrenalinové zážitky na strmých stezkách, kamenitých cestách a opuštěných plážích, na které byste se bez tohoto vozu těžko dostali. V případě výjezdu více aut, budou vám poskytnuty vysílačky, přes které se můžete dorozumívat. Offroad se vám jistě postará o výborný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Ať už si vyberete rafting, turistiku, offroad nebo projížďku na koních, svůj čas odpočinku v Řecku si vychutnáte dle svého a zažijete nevšední zážitky, které vám budou přátelé jen závidět.

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený