Tuto zimu Vás bude hřát Váš look!


Každé zimní ráno je stejné, pokradmu se podíváme z okna a jediné, co si přejeme, je vrátit se zpět do vyhřáté postele, daleko od sněhu a mrazivých teplot… Kromě vitamínu C a horké čokolády pro Vás máme lék na zimní mrzutost! Jsou to zimní boty s kožíškem! Stejně jako Jessica Alba jsme se rozhodli pro tento trendy model obuvi. Boty se dají nosit opravdu ke všemu, inspirujte se Jessicou a jejím lookem: kombinace sukně, legín a saka! Tak co, jste připraveni na zimu?

Jessica Alba

Roku 1973 v New Hampshire v USA, rodina Swartz (zakladatel a současný vlastník značky) inovuje a vytváří nový model, který je vytvořen díky zcela nové technologii: podrážky jsou přivařeny místo sešity s podšívkou. Žlutá bota Timberland je na světě. Následně je nutné počkat až do roku 1979, kdy italský obchodník Giuseppe Veronesi představí tento model evropskému trhu, umístí boty do vybraných butiků v Římě a Milánu: úspěch přichází okamžitě. Představující výrobky na trhu s obuví outdoor i s ležérní módou, značka pokračuje ve svých inovacích a nabízí ve své kolekci Earthkeepers i první, z 80% recyklovatenou botu, aniž by se vzdala kvality a autentičnosti.

Značka je založena v roce 1990 a specializována na městské obutí, Geox je známý svojí gumovou podrážkou, která nechává vaše chodidla dýchat. Tato revoluce v obuvnictví začala představením speciální gumové podrážky před 50-ti lety. Plně vodoodolné obutí bylo vždy spojeno s jedinou chybou – neprodyšnou botou. Byl to Mario Moretti Polegato, kdo způsobil “Geox” revoluci, kdo během svého tréninku dostal nápad vymyslet boty, které budou eliminovat teplo a pot. Když přišel domů, zaregistroval tento patent a vytvořil speciální membránu složenou z mikroporézního materiálu, který absorbuje pot a pak ho vyloučí přes mikro membránu. Jak bylo dokázáno v termografickém testu, chodidlo v botě s klasickou podrážkou se zahřívá více než chodidlo s Geox podrážkou. Příští výzva pro Geox: sportovní obuv!

Značka Palladium byla založena v roce 1920, původně Palladium designovala pneumatiky pro letecký průmysl. Díky jejich zkušenostem začali v roce 1947 navrhovat modely bot, ve stejné fabrice, s použitím vulkanizované gumy a plátna. Model “Pampa” je známý díky svému autentickému designu, stylovými liniemi a odolností. Dnes jsou boty dostupné i v kůži, pokračují v pronikání na trh hlavně mezi milovníky “urban stylu”.

Kráčet ve vzduchu: to je slogan značky Caprice! Výhodou této obuvi je, že je neuvěřitelně pohodlná, nabízí komfort uvnitř. Kvalita výroby je středem pozornosti a v centru všeho dění, při chůzi cítíte pocit, jako byste se vznášeli a to díky odpruženým podrážkám, a to je přece důvod k radosti a k tomu, abyste se dobře cítili. Caprice se tedy stará o naše pohodlí, ale také nám přináší trendy modely, elegantní a jdoucí s dobou. Díky atraktivním cenám si můžete obuv od této značky si můžete jen tak z rozmaru vyzkoušet, jaké to je se vznášet!

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený