Tisk pro radost


Tak jako dřívější generace dochovali nádherné vzpomínky promítnuté na obrazech, učiňte tak i vy a pošlete vzpomínky a zážitky budoucím generacím pomocí našich produktů. TiskProRadost.cz se specializuje na tisk fotografií upravených do různorodých produktů. Díky tomu to nebudou pouze nějaké fotografie, ale opravdový zážitek.

Rozhodnout se můžete například pro fotoknihu s tvrdou potištěnou obálkou, která je sestavena z Vámi dodaných fotek v několika různých formátech a provedeních. Fotokniha je tištěna na kvalitním křídovém papíře o gramáži 150g. Pokud máte rádi kalendáře, můžete zvolit fotokalendář stolní nebo nástěnný. Sestavit si ho lze z rodinných fotografií a mít neustále své zážitky na očích. Tištěný je na kvalitním křídovém papíře o gramáži 170g/m2. V základním rozsahu má 13 stran a pevnou zadní podložku. Pokud máte rádi obrazy, jistě oceníte obrazy tištěné na plátno, které si můžete jednoduše vytvořit z Vaší fotografie. Fotografie je tištěna na malířské plátno a obraz napnutý na dřevěný rám. Další naší specialitou je tvorba oblíbené hry pexeso sestavení z vašich fotografií. Pexeso je známá karetní hra procvičující paměť. Vaše děti určitě ocení takový dárek, protože nejen že se zabaví, ale zaujme je i vlastní tvář na hledaných kartách. Pexeso je tištěno na tvrdý křídový papír, obsahuje celkem 64 hracích karet a dodáváme ho v arších, které si následně sami rozstříháte. V neposlední řadě si můžete nechat zhotovit fotoročenky jako památku na školní roky a jiné úspěchy. Ke všem našim produktům můžete využít program AlbumMaker, který je uživatelsky přívětivý a se kterým dosáhnete v rychlosti požadovaných výsledků.

Darujte své rodině nebo svým kamarádům a známým zážitky promítnuté do našich produktů. Uděláte jim velikou radost, jelikož je to velice originální dárek.

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený

Napsat komentář