Tenisky dobývají módní mola!


Je na čase vytáhnout ze dna botníku tenisky a neobouvat je pouze do posiloven anebo pro jogging, tenisky toho mají tolik co nabídnout! Módní fanynky to již pochopily a slovo tenisky už není spojováno pouze s mučením těla v posilovně a s pocením. Tuto sezónu se sneakers tedy tenisky loučí s tepláky a jsou perfektní v kombinaci s módními riflemi, pěkným sakem a košilí. Tenisky jsou tak rozmanité se svými barvami, kotníkové nebo nízké, s potisky nebo klasické jednobarevné, tenisky vypadají fakt dobře a navíc jsou tak pohodlné!

Stylové tenisky

Původně navrhovala značka New Balance na začátku 20. století ortopedické vložky. V roce 1961 zahájila firma výrobu boty Trackster, první běžecké boty dostupné v několika šířkách. Tato skutečná revoluce v běžeckém světě dopomohla značce dostat se do širokého povědomí ve sportovní oblasti. Známá pro výkon a kvalitu svých výrobků, New Balance nabízí i dnes technicky inovativní tenisky.

Ani ne rok od vzniku (značka byla založena v roce 1972), se stává Nike hlavním hráčem na trhu s teniskami. Jejich “Waffle” spatřuje světlo světa v roce 1973, značka vymýšlí první basketbalové tenisky s absorbérem šoků s efektem odskoku. Tato malá revoluce je vynáší mezí lídry trhu se sportovní obuví. Logo značky, “Swoosh” přestavuje křídlo řecké bohyně vítězství Niké. Značka je předurčena ke spolupráci s nejlepšími atlety, dnes je Nike jednou z nejpopulárnějších světových značek. Každá z nových kolekcí dnes také obsahuje oblečení pro běžné nošení, technické produkty, sportovní oblečení a tašky.

Adidas, to je značka, která byla založena v roce 1944 v Německu a nyní je to legenda ve sportovním světě, která způsobila revoluci v mnoha disciplínách. Všechno začalo díky Adolfovi Dasslerovi, známým jako Adi, který se rozhodl vyrábět boty ručně. Excelentní designér s duchem byznysmena se spojil se svým bratrem Rudolfem, který prodával jeho produkty v Německu. Adidas byznys je na světě. Od té doby se nezastavili při vývoji nových technologií a vymýšlení inovací, v inovaci předešlých modelů, které dostávají totálně nový kabát. Každý rok upevňují jejich pozici na trhu a jsou účastníky největších světových sportovních událostí. Dnes Adidas nabízí širokou škálu produktů a v žádné nemá konkurenci.

Asics: to není jen synonymum pro všechny módní tenisky, slovo Asics vyjadřuje víc! Asics vlastně znamená: Anima Sana In Corpore Sano, což znamená latinsky heslo: ve zdravém těle, zdravý duch. Od založení je toto filozofií značky: poskytnout sportovcům na celém světě možnost dosáhnout svých výkonů a vydat ze sebe to nejlepší. Úkol je splněn každou sezónu, kolekce přinášejí široké škály novinek v běžecké obuvi zajištěním rozvoje nových technologií. Nejen to, i kolekce sportovního oblečení si získávají svoje nové adepty.

Více než 100 let zkušeností a legenda stále pokračuje! Converse expanduje dál a dál! Založeno v roce 1917 jako obutí pro basketbalové hráče, značka se stala populární díky NBA hráči Chucku Taylorovi. Tyto oldschool tenisky začaly pronikat i do módního průmyslu. Pro opravdové závisláky, Converse nabízí řadu zboží se stejným spiritem street-wear. Od bot po kabelky, Converse to je vaše značka pro každodenní svěží trendy styl.

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený