Sluneční brýle Polaroid za nízké ceny!


 

Hledáte skutečnou kvalitu mezi slunečními brýlemi? Potom si vyberte takové sluneční brýle, které mnohostranně využijete! Skvělým tipem jsou polarizované brýle Polaroid, které perfektně vypadají, jsou moderní a poskytnou dokonalou ochranu vašemu zraku.

Sluneční brýle Polaroid se speciálním polarizačním filtrem, mají jedinečnou schopnost propouštět  pouze žádoucí vertikální vlnění. Díky tomu je vidění přes ně velice pohodlné, kontrastní a bez nepříjemného oslnění. Během  nošení pocítíte také citelnou úlevu od únavy očí a zaznamenáte ostřejší barevné kontrasty. Sluneční brýle Polaroid jsou dále opatřeny kvalitním UV filtrem, který zajišťuje nezpečnou ovranu očí před slnučním zářením. Skvěle se hodí pro řidiče, sportovce anebo například rybáře.

První polarizační brýlebyly vyrobeny v roce 1935 a o dva roky později v roce 1937 byla založena značka brýlí Polaroid. Tato firma se velice brzy rozrostla po celém světě a v současné době má velice rozsáhlou síť distribučních partnerů – například Čína, Švýcarsko, Rusko, Velká Británie.

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený