Překvapení pro manžela


Můj manžel je pracovně velmi zaneprázdněn a volný čas chce věnovat mě a dětem, proto nemá moc čas řešit další záležitosti. Mé zaměstnání je klidné a rozhodně méně časově náročné. Proto když jsme potřebovali nové zimní pneumatiky, rozhodla jsem se, že si s tím poradím a koupím je.

Věděla jsem, že na voze máme letní pneumatiky Nokian, proto jsem se rozhodla, že objednám zase stejnou značku. S konkrétním výběrem a především firmou mi ale musel poradit otec. Jeho oblíbenou firmou je firma Pneu Hájek. Proto jsme našli jejich webové stránky a začali zde hledat letní pneumatiky Nokian na naše auto. Když jsem viděla ceny, byla jsem překvapená, jak jsou, oproti jiným firmám, kde jsem si pneumatiky sama hledala, nízké. Pneumatiky na naše auto jsme vybrali celkem rychle, telefonicky jsme objednali a bylo hotovo.

Nyní jsou již dávno nasazené a manžel je nadšený. Pneumatiky jsou skvělé, prý přesně ty, které by sám zakoupil, nejvíce ho ale překvapila skvělá cena. Proto moc děkuji za služby firmy Pneu Hájek, naše rodina jich jistě znovu využije.

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený