Pohodlné blogování na 1blog.cz


Každý má občas nějaký nápad a nebo myšlenku, které by rád zveřejnil a začne si psát blog. Najít bezplatný blogovací systém nebývá problém, jenže problém je, pokud chcete na svém blogu občas zveřejnit i nějaký ten propagační článek s odkazy a nebo přímo reklamní sdělení. To totiž provozovatelé blogů nepovolují.

Jenže to už neplatí. Nově spuštěný blogovací systém 1blog.cz jde jinou cestou. Uživatele v ničem neomezuje.

1blog.cz je postaven na oblíbené platformě WordPress a umožňuje svým uživatelům blogování zcela bez omezení. Nabízí několik typů uživatelských účtů a to včetně možnosti pro pokročilé bllogery, kterým umožňuje využít nabídky blogování na vlastní doméně. To je na tuzemském internetu naprosto ojedinělá nabídka.

1blog.cz jde ještě dál. Dává možnost svým bllogerům nechat ohodnotit svojí aktivitu a získat za ní odměnu. Systém se totiž hodlá podělit o příjem z reklamních sdělení vkládaných do jednotlivých blogů. V závislosti na aktivitě jednotlivých uživatel. Ale pozor – není „přereklamováno.“ Systém vkládá jen jednu reklamu na konec článku.

1blog.cz určitě nenabízí zbohatnutí. Sami píší, že jde hlavně o pohodlné a neomezované blogování. Ale proč nevyužít i možnost odměny? To se určitě vyplatí.

 

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený