Papírové krabice Akart


 

Papírové krabice jsou velice oblíbený úschovné i přepravní obaly, se kterými se setkáváme denně v podstatě na každém kroku. Papírové krabice jsou hojně využívány a oblíbeny pro své velice široké využití. Jejich předností je především lehkost, skladnost a nízká poziřovací cena. Uplatnění kartonových krabic je velice široké. Používají se v domácnostech, ve skladech, obchodech atd.

Papírové krabice lze vyrobit se speciálními tvarovými výseky i s fóliemi, díky kterým je lze perfektně využít pro obal a elektroniku, sklo, vánoční ozdoby, porcelán, hračky nebo například pro potravinářské výrobky. Tyto krabice mají vysoké nároky na kvalitu.

Papírové krabice jsou vyráběné podle stanovených norem FEFCO. Dodávají se v rozložené m stavu a lze je velice snadno složit. Krabici z papíru si také můžete objednat s praktickými klopami nebo s odnímatelným víkem. Papírovou krabici si také můžete objednat v různých velikostech a tvarech. Pomocí tvarových výseků se dají vyrábět i praktické skládačkové krabičky, které se přepravují v rozloženém stavu a následně se jednoduchým způsobem rychle poskládají do požadovaného tvaru.

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený