Originální dekorace od TJDEKOR


Chcete zaujmout něčím pěkným a originálním? Pořádáte nějakou kulturní akci, party, oslavu nebo ples? Nevíte, jaké dekorace zvolit? Plesová dekorace z balonků je velice dobrou volbou. Balonky jsou totiž velice vhodné nejen na dětské akce. Správně naaranžované balonky zaujmou děti i dospělé. Dekorace na party a další akce mohou mít mnoho podob. Využít lze balonky samostatně, nebo v různých variacích a složitějších dílech. TJDEKOR tvoří krásná díla jako balónkové stěny, sloupy, girlandy, oblouky, brány, tunely, a mnoho jiného. Kromě velkých děl klademe důraz i na malé detaily. Vytvoříme i dekorace na stůl, které se skládají z drobných balonků, které lze doplnit i jinými prvky, jako je organza, peříčka, květiny, ozdobné kamínky a mnoho dalšího.

Originální potisky

Pokud chcete být opravdu originální, nebo pokud by se vám líbilo využít balonky i k reklamním a propagačním účelům, jsme zde pro vás. Potisk balónků je velice efektní možnost. Využíváme kvalitní sítotisk, který vytváří krásné a detailní barevný tisk. Potiskneme vám balonky z jedné i více stran, barevně, nebo i jednoduše. Potištěné balonky mohou sloužit propagaci, k dekoračním účelům, či jako doplněk nějakého většího díla z balonků. Balónkové dekorace zkrátka neznají hranic. Efektní spirálovité vinutí je součástí mnoha tvarů. Rádi kombinujeme barvy, tvary i velikosti. Používáme i balonky modelovací, s mestickými efekty, i balonky foliové. Všechny lze i navzájem kombinovat.

LED světýlka

Dekorace z nafukovacích balonků mohou být i osvětlené. Do balonku jakéhokoliv typu lze vložit led světýlko. Je to možno udělat i u balonků modelovacích. Tato dekorace vytvoří velice neotřelou atmosféru. LED světýlka mohou být v různých barvách, a to v červené, zelené, modré nebo fialové. Vyzkoušejte tuto originální dekoraci na vaši akci.

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený

Napsat komentář