Odolné podlahy z vinylu


Vinylové podlahy jsou skvělou variantou podlahové krytiny, která je cenově přijatelná, a má skvělé vlastnosti. Povrch je odolný a tvrdý, odolává poškrábání a poškození. Pevnému a přitom pružnému povrchu nevadí upuštění předmětu, drápky domácích mazlíčků nebo divočejší hry dětí. Vhodné jsou do míst, kde je hodně rušno, například do vstupní haly bytu, dětského pokoje či chodby. Nehrozí ušpinění a poškození vyšším provozem. Další skvělou věcí je to, že nevadí umístění v kuchyni či koupelně, kde bývá vyšší vlhkost a působení vody.

Podlaha s pěkným dekorem

Podlahu z vinylu je možno pořídit v mnoha různých dekorech. Napodobuje se téměř každé dřevo, a to velmi věrohodně. Pokud tedy neoplýváte množstvím financí, můžete díky vinylu dřevo alespoň zdárně ve vašem domově napodobit. Tato podlahová krytina jde dobře využít i nebytových prostorech. Navíc existuje i protiskluzová úprava. Vinyl je vhodným materiálem pro alergiky. Jelikož se na něj moc neváže prach, jako na jiné povrchy, lépe se udržuje. Tepelné a izolační vlastnosti jsou výborné. Tlumí hluk, a povrch je antistatický. Škála barev a vzorů je obrovská. Napodobit lze nejen dřevo, ale i korek, dlažbu či kámen. Nově je možná i technologie 3D. Toto napodobování materiálu je téměř k nerozeznání od originální předlohy.

Podlaha s dlouhou životností

Naše podlahy mají velmi dlouhou životnost. Ta se odvíjí od použitého materiálu, ale svou roli zde hraje i kvalita zpracování, a pokládka. U dřeva je možnost renovace, u mnoha materiálů i výměna jednotlivých poškozených dílů. Vinylová podlaha může mít životnost 30-50 let, a dřevěná ještě mnohem více. Zde je možnost broušení a obnovy povrchové ochranné vrstvy, což životnost mnohokrát prodlouží. Správná investice do kvality se tedy opravdu vyplatí. Vyberte si tu pravou podlahovou krytinu do vašeho bytu, domu nebo třeba kanceláře.

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený