Obraz pro každého – udělejte si radost


Naše firma je na trhu již více jak 8 let. Vyrábíme obrazy a dekorace  do interiérů bytů, hotelů, kanceláří, lékařských ordinací, administrativních budov. Jsme výrobci a proto tedy obrazy nabízíme také k velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji.

U nás naleznete ručně malované obrazy olejovými barvami, obrazy tištěné na plátně, paravány a další interiérové doplňky. Malované i tištěné obrazy a paravány Vám nabízíme s garancí kvality v různých rozměrech i motivech za skutečně příjemné a naprosto bezkonkurenční ceny.

Každý chce mít doma něco speciálního, něco co ukazuje naši jedinečnost, tuto jedinečnost můžou podpořit dekorace, které dají každému bytu styl, dekorace dokáže dotvořit a podpořit celkový dojem z byru. Obraz, který si pověsíte na zeď není jen doplněk, je to mnohem víc, je to PRVNÍ DOJEM, který často umocní první dojem z celého bytu. Naše firma dokáže vytvořit dekorace podle Vašich představ, podle přání zákazníka namalujeme obraz. Zákazník má díky zasílaným fotografiím možnost tuto práci kontrolovat. Upravovat, nebo jen žasnout. Obrazy zasíláme až v okamžiku, kdy je zákazník odsouhlasí. Přeje-li si zákazník, obrazy zarámujeme, připravíme jako dárek….

Za nás mluví obrazy, stačí podívejte se na  naše obrazy na www.100pa.cz podívejte se a prohlédněte si motivy obrazů, které nabízíme, na výběr jich máme cca 12000. V různých motivech a velikostech.

Krásné letní dny přeje Vaše www-100pa.cz,,

 

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený

Napsat komentář