Natáčet vás bude bavit


Možná jste často zažili momenty, které byste rádi zdokumentovali a neměli jste tu možnost. Klasická kamera je fajn věc, nicméně nevezmete si jí na kolo, na snowboard nebo pod vodu. Dnes existuje na trhu sportovní kamera, která umí doslova zázraky. Můžete točit tak, jak budete potřebovat i při těch nejnáročnějších sportech. Nejběžnější je kamera na helmu, toto umístění je opravdu nejlepší, neboť točíte tak, jako byste to zdokumentovali vlastníma očima. Výsledek je opravdu jedinečný. Zachytíte tak každý okamžik, když sjíždíte bílé kopce, když jedete na kole nebo dokonce i na motorce. Ano kamera na motorku je skutečnost, natáčet můžete i ve vysoké rychlosti. Tímto způsobem se dá natáček opravdu všechno, kamera MagiCam SD21 je maličká, výkonná, může natáček pořád a pořád dokola. Už ji nebudete chtít nikdy vyměnit.

Kamera, která má budoucnost

Vyzkoušeli jste kameru, která bude natáčet například pod vodou? Patříte mezi milovníky potápění a rádi byste vše zdokumentovali pro svou rodinu a blízké? Pak právě pro vás je vhodná kamera na potápění. Natočí naprosto špičkově a dokonale každý moment, který jste zažili, vše bude naprosto dokonané, autentické a jedinečné. Akční kamera dokáže opravdu to, o čem se vám dosud pouze snilo. Kamera je vodotěsná, disponuje výbornou funkci pro filmování na motorce, v autě, pod vodou. Navíc pokud začne být paměťová karta plná, video se začne ukládat na místo, kde jsou nejstarší video soubory na kartě. Tudíž nepřijdete ani o jediný okamžik.

Kamera nového tisíciletí

Kamera na kolo má funkci takzvaného Pre-video, díky níž se vám nikdy nestane, že byste zmeškali začátek filmové akce. Tuto funkci si lze přednastavit a nemusíte už na nic jiného myslet. Nyní si už můžete nerušeně vychutnávat jízdu na kole a přitom vše filmovat. Dokonalé, nemyslíte?

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený