Letošní trendy: volání kožíšku


Zima se blíží a naše skříně zejí šedotou. Proč si nepořídit něco bílého? Pro celkový look můžete bílou barvu zkombinovat například s černou a dosáhnout tak dokonalosti jako naše dnešní hvězda Poppy Delevingne, která pro slavnostní příležitost zvolila černo bílé šaty s hudebním potiskem. Takže už déle neváhejte a pořiďte do svého šatníku nebo botníku tuto bílou nevinně působící barvu.

Bílá krása

Spartoo.cz pro vás vybralo tyto značky, které vás určitě zaujmou!

Doslova spadli z Měsíce v roce 1969, Moon Boot se vracejí na scénu a pokračují v jejich legendární jízdě. Byl to Giancarlo Zannata, šéf firmy Tecnina International (světové jedničky ve výrobě trekových bot a zimní sportovní obuvi), který přišel s nápadem navrhnout botu inspirovanou úspěchem Neila Armstronga na Měsíci. Vznikl tak skutečný fenomén, nestandardní formy obutí s kombinací voděodolnosti a držení tepla. Moon Boot boty se staly silným hráčem na trhu a v roce 1999 byly jmenovány jako jedna z nejdůležitějších figur designu 20. století na výstavě Carrousel v pařížském Louvru. Jejich inovativní a funkční vlastnosti, inspirované jednou nejdůlěžitejší událostí 20. století, symbolizuje neobvyklé setkání módy a historie. Základ je stejný, ale pokaždé jiný, Moon Boot používá poutavé barvy a kvalitní materiály, které kombinují styl a pohodlí. Ať už si boty od Moon Boot vezmete na hory nebo do zasněžených ulic města, všude budete za hvězdy! I pánská obuv od této značky stojí za to!

Odhalení stylu, který je zakořeněn v nadčasovém luxusu, to je Moschino, lídr v luxusní módě více než 25 let. Značka byla založena v roce 1983 Francem Moschinem, a tento italský módní dům je nyní ilustrací neustálých inovací a obnovování starých stylů. Neznají stereotyp, výzva je pro ně hledání nových módních stylů. Po předčasné smrti Franca v roce 1994 přebrala vedení firmy Moschino jeho asistentka Rossella Jardini. Rossella v čele udržuje značku v jejím typickém duchu, ale už méně tradičně. Výsledkem jejího vedení jsou produkty neobvyklé, neokoukané, provokativní, stále s nádechem kvality a luxusu.

Teplota roste, stejně jako módní hladina díky sandálkům Les Tropéziennes. 100% pohodlné, 100% trendy, když si je obujete máte pocit, že kráčíte po francouzské riviéře. St-Tropez, tam my míříme. Značka na nás myslí i v zimě a jejich dámská obuv vás také zaujme.

Původně nošeno australskými ovčáky, pak se staly v 70. letech miláčky surfařů a konečně v roce 2004 je předvedla Pamela Anderson. Od té doby celý Hollywood šílí po těchto botách značky UGG: dámská obuv pro Kate Moss, Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parker, Kate Winslet a pánská obuv pro Leonarda Di Capria…

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený