Kvalitní převoz osob po ČR a Evropské unii


Poskytujeme profesionální a luxusní převoz po České republice a Evropské unii. Nabízíme smluvní přepravu osob po ČR, možnost využítí osobního VIP Taxi nebo soukromou leteckou přepravu pro osobní využití.

Nabízíme smluvní přepravu osob, leteckou dopravu pro osobní využití a další služby, mezi které patří například pronájem osobního bodyguarda, vyhlídkové lety nebo spolupráce s českými hotely. Mezi další služby patří i naše cestovní Agentura TAFI.

Přinášíme jedinečnou možnost osobní i smluvní přepravy osob po ČR a EU. Jsme schopni nabídnout vedlejší služby, mezi které patří osobní ochranka sestávající se ze zkušených a trénovaných bodyguardů. Využijte našich přepravních služeb a nebo nás kontaktujte pro více informací.

Poskytujeme služby v oblasti hromadné přepravy osob, pronájmů osobních letadel a aerotaxi nebo pronájmů limuzín s řidičem pro osobní využití. Nabízíme pronájem VIP Taxi nebo autobusu pro smluvní hromadnou přepravu osob.

Naše agentura nabízí pronájem luxusních vozů pro osobní použití pro převozy osob po ČR i EU. Naše luxusní limuzíny, VIP Taxi se šolenými řidiči, autobusy nebo letadla pro aerotaxi jsou Vám k dispozici každý den v roce. Využijte služeb luxusních převozů osob po Evropské unii!
http://www.pragueairporttaxi.com

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený

Napsat komentář