Krabice s víkem Akart


 

Krabice s víkem jsou jedním nejčastěji používaným obalem pro transport nebo skladování. Díky praktickému víku jsou totiž všechny předměty uvnitř krabice dokonale chráněny před prachem nebo dalšími nečistotami. Předměty jsou také skvěle chráněné před vypadnutím z krabice a mnoho se tak zvýší jejich bezpečné uložení.

Kvalitní krabice s víkemjsou vyráběny z několikavrstvé lepenky, která je pevná a odolná proti poškození. Papírová lepena je velice levný materiál a díky tomu je pořízení krabic s víkem výhodné a za minimální náklady. Výhodou krabic s víkem je také snadná manipulace a možnost naskládat je na sebe. Jejich využití je velmi široké. Skvěle poslouží v archivech nebo kancelářích, kde se do nich můžou jednoduše uschovat dokumenty a listiny. Krabici s víkem ale také využijete v každé domácnosti, kde se do ní mohou uložit různé drobné předměty, hračky nebo například sezóní věci bez rizika zaprášení.

Firma Akart nabízí kvalitní výrobu krabic s víkem, které jsou dodávány v rozloženém stavu, což značně ušetří náklady za dopravu. Jejich složení je velice snadné a zvládne je každý. Na přání zákazníka jsou vyráběny v různých velikostech a stupních nosnosti.

 

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený