Korálkování, výroba šperků & Korálek World


Korálkování, přesněji výroba šperků z korálků, je velice oblíbenou činností všech možných žen napříč celou ČR. Nejde jen o ženy na mateřské, či ženy, které mají mnoho volného času, ale i o plně zaměstnané občany, kteří si chtějí pouze udělat radost.

Výroba např. u televize je velmi příjemná, odpočinková, lze tímto způsobem vyrobit mnoho šperků a ty následně nabídnou na internetu na svém webu, nebo na některém z prodejních serverů.

Kdo jsme?

Jsme internetový obchod Korálek World, který se již několik let zabývá aktivním prodejem korálků a komponentů, obecně materiálu na výrobu šperků. Korálky dovážíme nejen z České republiky, ale vybíráme i důvěryhodné a prověřené dodavatele ze zahraničí. Velice oblíbenými artikly naší nabídky jsou Toho korálky, rokajl Preciosa, Swarovski Elements, ohňovky, voskované perle, minerály, dále návlekový materiál a v neposlední řadě bižuterní komponenty.

Co jsou to bižuterní komponenty?

Bižuterní komponenty jsou všechny kovodíly, které jsou při výrobě šperků používány. Jedná se tedy o velice širokou škálu různých variant, jako afroháčky, karabinky, kreole, koncovky, přívěsky, kovové korálky a spoustu dalších.

V poslední době se zákazníci začínají přeorientovávat z bězného stříbra do galvanizací Rhodium a Ruthenium. Nejenom, že tyto dva kovy nečernají, jsou antialergenní a proto nezpůsobují ani žádné alergie. Lze je doplnit i o afroháčky z chirurgické oceli, které mají stejné vlastnosti.

Tak neváhejte a objednejte!

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený