Jak urychlit proces založení s.r.o.


Chcete mít vlastní s.r.o., čistou a bez historie, ale potřebujete ji založit rychle? Rádi byste omezili rizika podnikání jako OSVČ, ale bojíte se starostí s novou s.r.o., sídlem firmy a agendou okolo? Máte k založení firmy otázky a nechcete věnovat týden studiu zákonů a vyhlášek?

Jak zrychlit proces založení s.r.o.

Zrychlení procesu založení nové s.r.o. je možné s využitím služeb specializované firmy. Cena těchto služeb šla za poslední dobu výrazně dolů. Odborné poradenství k založení s.r.o., založení nové firmy express na klíč do 10 dnů, ale též poskytnutí sídla firmy v Praze, tzv. virtuální kancelář a další agendy nabízí například společnost Profi-kancelář Praha s.r.o.

Obvyklé termíny při založení firmy

Dle studie Světové banky trvá v České republice proces založení nové firmy zhruba 20 pracovních dní. Podle našich zkušeností můžete při určité vstřícnosti úředníků počítat s dobou o pár dní kratší. Je potřeba pamatovat, že těchto cca 20 dní platí jen pro ty, kdo mají podklady hned při prvním kontaktu s úřady zcela v pořádku.

Promyslete si předem

Je vhodné zvážit řadu aspektů než spustíte formální část procesu založení s.r.o. Specialisté vám mohou poradit v otázkách spojených s přípravou notářského zápisu, způsobem jednání statutárních orgánů (jednatelů), práv k obchodním podílům, vč. dědictví, využitím společného jmění manželů pro účel založení společnosti, volbou a nastavením živností, umístěním sídla firmy, provozoven, atd. Například poradenská společnost Profi-kancelář Praha s.r.o. klienty nenutí vyplňovat osobní údaje do webových formulářů a veškeré otázky řeší s klientem osobně či jiným jím požadovaným způsobem.

Rychlejší založení s.r.o.

Kdy nejdříve tedy může být nová firma založená, zapsaná v obchodním rejstříku a přihlášená na příslušných úřadech? U společnosti Profi-kancelář Praha s.r.o. trvá celý proces pouze 10 dní od dodání všech dokumentů. Pokud nová firma nebude zapsána v obchodním rejstříku v dohodnutém termínu, získáte služby k založení s.r.o. zdarma. Vše lze vyřešit korespondenčně na základě plné moci od klienta nebo s osobní účastí při sepisování notářského zápisu u vybraného notáře. Odborníci se postarají o to, aby veškeré dokumenty byly připraveny a podány na úřady v souladu s platnou legislativou. Kromě zřízení živnostenského listu a zápisu nové společnosti do obchodního rejstříku se konzultant postará též o přihlášení na finančním úřadu.

Více informací o založení s.r.o. a souvisejících službách najdete na webu www.jak-zalozit-sro-a-podnikat.cz

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený