Foukaná izolace Climatizer Plus


 

Foukaná celulózová izolace má celosvětovou působnost již od roku 1977. Patří mezi ty nejlepší způsoby zateplení a je ideální pro většinu staveb. Foukaná izolace se úspěšně používá ve velké části světa a její výroba byla před lety zahájena na území Kanady.

Foukaná izolace Climatizer plus se vyrábí i u nás a velká část její produkce putuje téměř po celé Evropě.

Jedinečná foukaná izolace Climatizer plus se vyrábí pomocí patentované technologie, která zajišťuje ty nejlepší parametry a kvalitu vlákna. Izolace se pohodlně aplikuje do stavby pomocí pneumatického foukání. Foukaná izolace Climatizer plus také mimo jiné vyniká svými tepelně technickými parametry, které výrazně předčí vlastnosti běžně používaných izolačních materiálů. Významné jsou i environmentální parametry materiálu. V roce 1994 získala foukaná izolace Climatizer plus ocenění Ekologicky šetrný výrobek 01-01 a stala se vůbec prvním výrobkem, kterému byla tato známka propůjčena. Podobná ocenění získal výrobek ve všech zemích kam je exportován.

Foukaná izolace Climatizer Plus se skládá z celulózové vlny, která je obohacená o kyselinu boritou a síran hořečnatý. Takovýto materiál je vysoce protihořlavý a nevydává žádný zápach. Climatizer plus má také velice dobré tepelné i zvukové izolační vlastnosti a navíc je dokonce příjemný na dotek. Climatizer plus je také zdravotně nezávadný.

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený