Ambulantní Asistence


Naše rodinná firma vznikla v roce 2013 a jedním z cílů je vyplnit mezeru, mezi neochotou Taxi služeb a stále horším snižováním standardu zdravotních pojišťoven při přepravě nemocných.

Našich služeb využívají jak senioři a nejen ti, kteří jsou odkázáni sami na sebe, ale i všichni ostatní. Maminky s dětmi a nastávající maminky, které nemůžou a nebo nechtějí zdlouhavě cestovat MHD. Nemocným, kteří nemají nárok na sanitku z důvodu neexistence zdravotní indikace. Handicapovaným, jako mezičlánek pomoci, kterou dokáží přijmout.  Naše pomoc spočívá v doprovodu z bytu, až k lékaři, kde jim poskytneme pomoc při vyřizování formalit, doprovodíme až do ambulance, počkáme na ně a mezi tím pohlídáme jejich osobní věci, maminkám jejich ratolesti a po kontrole doprovodíme zpět domů. Při zpáteční cestě pomůžeme vyzvednout léky, či pomoc při placení nemocničních poplatků. Po předání zpět domů informujeme Vaši rodinu či příbuzné o stavu věci. Radi všem vezmeme jejich kompenzační pomůcky nebo kočárek.

Ceny jsou paušální a je možné čerpat mnoho slev. Máme slevové karty, přispůsobené každému na tělo, nebo věku. Je také možnost zakoupení voucheru jako dárek. Veškeré informace Vam rádi podáme, na našem dispečinku,  777 80 11 50. A nebo napište na náš email ambulantniasistence@gmail.com. Další podrobnosti o našich službách se dozvíte na našich webových stránkách http://ambulantniasistence.cz

Naše působnost je Praha a Střední čechy. Počítáme s rozšířením na celou republiku.

Líbí se mi
Líbí se mi Miluji Haha No páni! Nelíbí se Rozzlobený

Napsat komentář